مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر
مرور رده

آموزش بلاکچین

بلاک چین عمومی چیست؟

بلاکچین‌های خصوصی (که به صورت بلاکچین‌های نیازمند مجوز نیز نامیده می‌شوند) ممکن است چندان مورد علاقه عموم نباشند؛ اما مزایایی نیز دارند در ادامه با مجله ارز دیجیتال همراه شوید .

برنامه نویسی بلاک چین چیست؟

چندین زبان برنامه نویسی وجود دارند که می‌توانند برای ایجاد اپلیکیشن هایی برای بلاک چین کمک کنند برای شما در مجله ارز دیجیتال برنامه نویسی بلاک چین را آماده کرده ایم .

بهترین کیف پول های بیت کوین

به دلیل اینکه بیت‌کوین فرم و شکل فیزیکی ندارد، آنرا نمی‌توان در جایی ذخیره کرد، بلکه فقط می‌توان کلید خصوصی (Private Key) آنرا که اجازه دسترسی به موجودی و امضای تراکنش‌ها را می‌دهد را در جای امنی ذخیره کرد در این مطلب از مجله ارز دیجیتال…

اتمیک سواپ چیست

مبادله اتمیک (به انگلیسی Atomic Swap) یک فناوری مبتنی بر قراردادهای هوشمند است که بدون نیاز به یک بازار متمرکز یا سایر واسطه‌ها مبادلات رمزارزها (ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم و…) را ممکن می‌کند در ادامه برای دانستن اتمیک سواپ با…

الگوهای هارمونیک چیست

الگو های هارمونیک الگو هایی تکراری هستند که در نمودار های قیمت پدیدار می شوند و ما با شناسایی و تشخیص آنها می توانیم آینده ی قیمت سهام را پیش بینی کنیم برای استفاده و سود و استفاده از الگوهای هارمونیک با مجله ارز دیجیتال همرها شوید .

کاربرد بلاکچین در اینترنت اشیا

اکثر افراد تکنولوژی بلاکچین را فقط برای دنیای عرض مجازی میدانند اما از این تکنولوژی برای صنعت های مختلف مثل پزشکی معادن و ... استفاده میکنند در این پست ار مجله ارز دیجیتال به کاربرد بلاکچین در اینترنت اشیا میپردازیم .