مرور رده

آموزش استخراج ارز دیجیتال

آموزش استخراج ارز دیجیتال با انواع و اقسام روش ها را در این صفحه یاد بگیرید. آموزش استخراج ارز دیجیتال دید شما را بهتر از قبل باز میکند. جالب است بدانید که استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر خانگی و شخصی در جهان آغاز شد.

اولین ارز دیجیتال جهانی بیت کوین که در سال ۲۰۰۹ از آن رونمایی شد، در ابتدا با استفاده از کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ استخراج می شد. ماینرها در آن زمان برای استخراج ارز دیجیتال نیازی به خرید تجهیزات گران قیمت امروزی نداشتند و به راحتی می توانستند با کامپیوترهای شخصی مراحل استخراج ارز دیجیتال گرانبها را اجرا کنند. البته بیت‌ کوین در آن زمان قیمت خیلی زیادی نداشت و درآمد استخراج آن نیز متناسب با شرایط آن زمان بود.

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر شخصی و معمولی در واقع فرآیندی است که در آن از قدرت پردازنده اصلی و مرکزی یعنی سی پی یو برای استخراج رمز ارز استفاده می شود. همانطور که میدانید کامپیوتر های شخصی نیز دارای سی پی یو های متفاوتی هستند و قدرت این پردازنده در لپ ‌تاپ ‌ها و کامپیوترهای مختلف با هم تفاوت دارد. در آن زمان نیز کامپیوتر هایی با قدرت پردازش قوی‌تر امکان استخراج راحت تر و سریعتر رمز ارزها را برای کاربران فراهم می‌ آوردند.